Do wynajęcia polecamy:

Pokój 3-osobowy 25 PLN-50 PLN/osoba, 3 pokoje
Pokój 4-osobowy 25 PLN-50 PLN/osoba, 2 pokoje
Pokój 5-osobowy 25 PLN-50 PLN/osoba, 11 pokoi
  Apartament 8-osobo. 25PLN-40PLN/os., 2 pokoje  


RELAX
Specjalnie  dla  Państwa  oferujemy  mnóstwo rozrywki a także ciszę, spokój  i pełną swobodę pobytu w naszym domu. Nasze pokoje mają osobne wejście z zewnątrz, własną w pełni wyposażoną kuchnię łazienkę oraz telewizor. Teren posesji jest ogrodzony z miejscem przeznaczonym do biesiadowania. Wieczorami jest możliwość spędzenia czasu przy grillu.
Zapewniamy atrakcyjne i niskie ceny: 
- 30 złotych za osobę (maj, czerwiec, wrzesień) 
- 50 złotych za osobę (lipiec, sierpień)
Nasze pokoje przystosowane są dla 2-5 do 8 osób. Zapraszamy całe rodziny, grupy przyjaciół oraz wszystkich kochających, morze chcących przeżyć i mieć wspaniałe wakacje. W pobliżu znajduje się oprócz pięknego morza, jeden z największych Aqua Parków w Polsce.
Warunki wynajmu: 
Doba rozpoczyna się od godz. 16:00, wykwaterowanie do godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Cena dotyczy wynajęcia pokoju wraz z wyposażeniem bez dodatkowych opłat za wodę czy energię . 
Mamy wolne terminy na sezon 2021! Zachęcamy do rezerwacji!
 
Jarosławiec jest miejscem pełnym atrakcji - każdy znajdzie tu coś dla
siebie! Nie można się tu nudzić!                  
          PRZEKONAJ SIĘ SAM -->

MIGDAŁOWY
ZACHODNI
SŁONECZNY
Do dyspozycji gości: grill, wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, kuchnia ogólnodostępna. Udogodnienia: pralka ogólnodostępna, możliwość zlecenia prania. Dla zmotoryzowanych: parking (w cenie). Atrakcje dla dzieci: plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina). Internet: internet (wifi). Dla gości ze zwierzętami: akceptacja zwierząt